ליאור בן אלטא - פיזיותרפיה ופציעות ספורט

שמי ליאור בן אלטא. אני פיזיותרפיסט, בוגר לימודי הפיזיותרפיה באוניברסיטת באר שבע שבנגב משנת 2007. מסיום לימודי אני עובד ומטפל בעיקר בקלינקות העוסקות בשיקום אורתופדי ובטיפול בספורטאים. בשנת 2014 סיימתי את לימודי התואר השני בפיזיותרפיה ופתחתי את הקליניקה הפרטית שלי – "המרכז לפיזיותרפיה ופציעות ספורט" הממוקמת בעיר רחובות. בנוסף להיותי פיזיותרפיסיט אני גם מדריך חדר כושר ומדריך פילאטיס. אני משתמש במגוון רב של כלים העומדים ברשותי על מנת לטפל ולדאוג למטופלי.

התחומים שבהם אני מתמחה:

  • שיקום אורתופדי לאחר ניתוחים – החל מיום הניתוח או אף לפניו ועד לחזרה מלאה לתפקוד. בין אם מדובר על ניתוח שנקבע מראש ובין אם מדובר על ניתוח עקב חבלה או טראומה.
  • בניית תכנית אימון ו\או תכנית הקטנת סיכון לפציעות בקרב ספורטאים – אני לומד את הצרכים הספציפיים של המטופל או המתאמן העומד מולי ומרכיב לו על בסיס הידע שיש לי תכנית אימון מניעתית.

 

אודות ליאור בן אלטא
  • טיפול בפציעות ספורט – אני מטפל במגוון פציעות החל מפציעות ריצה בקרב מרתוניסטים ועד לפציעות בקרה מתאמני חדר כושר ומתאמני קרוספיט. יש לי מגוון רק של נסיון בקרב ספורטאים והקליניקה מאובזרת לחלוטין על מנת לתת את המענה הטובה ביותר לאוכלוסייה זאת. החל מכאבי גב ופה עליונה ועד לכאבי ברכיים וקרסול. כל פציעה אורתופדית אני מטפל בה.
  • דיקור מערבי – טיפול שבו אני משתמש במחטים על מנת להוריד כאב ולשפר תפקוד.
  • טיפול בתנועה –  על ידי תרגול, חיזוק ושימוש בטכניקות מנואליות למינהן.
  • טיפול בכאב –  חלק בלתי נפרד מהטיפול שלי מערב טיפול בכאב אקוטי וכרוני. בטיפול אני משתמש בטכניקות מנואליות, הסברים על מהות הפציעה והכאב ואמצעים אלקטרו ותרמו תרפיים.
  • שיפור תפקוד – בין אם מדובר על תפקוד אצל אדם מבוגר שמעוניין לשפר סיבולת או יכולת להרים חפצים בצורה קלה מהרצפה, ועד לטיפול בספורטאי שמעוניין במיקסום היכולות שלו.

אני מאמין בלב שלם שעל מנת להצליח במה שאתה עושה אתה חייב לאהוב את מה שאתה עושה. אני אוהב את העובדה שאני יכול לעזור לאנשים להגיע ליעד שלהם בצורה מהירה ובטוחה. הטיפול שלי לא מסתיים לעולם בקליניקה, אני נותן ליווי צמוד ם כשהמטופל לא בקליניקה וגם יעוץ לאחר סיום הטיפול. זה מה שאני מאמין בו בלב שלם ועם זה אני ממשיך לאורך כל דרכי המקצועית.

העיקר בטיפול שלי הוא תמיד המטופל והמטרות שלו.

ליאור.

הצוות שלנו

עודד שומר

B.P.T - פיזיותרפיסט

בעל תואר ראשון מאוניברסיטת אריאל. בנוסף, בעל תואר ראשון בחינוך גופני ואלוף הארץ בגלישת גלים. אני מאמין של עודד – לשמור על גישה חיובית.

מעיין צ'רנובילסקי

M.P.T פיזיותרפיסטית

בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת באר שבע ותואר שני מאוניברסיטת באר שבע.