אין ספק שהצורך במדידת דופק בעת האימון הגופני הוא אחד הדברים החשובים ביותר לכל אחד שמעוניין לשפר את הכושר הגופני שלו. מדידת הדופק לפי טווחי הדופק יכולה לשפר בצורה משמעותית את הכושר שלכם. אחד הגאדג'טים החדשים שיצאו לאחרונה הוא ה Scosche myTREK Wireless Heart Rate Monitor מדובר על רצועה שבניגוד למדי הדופק הרגילים, מולבשת על הזרוע ולא על בית החזה. לפני נתאר את גאדג'ט הבריאות הנהדר הזה, תוכלו לצפות בסרטון של החברה שמתאר את המוצר.

אז מהן התכונות העיקריות של גאדג'ט הבריאות-מד הדופק Scosche myTREK?

 • מד הדופק מתקשר באמצעות Bluetooth ישירות למכשיר הסמארטפון שלכם. הוא מתאים על פי אתר היצרן למכשירים הבאים:iPhone 5
  iPhone 4S
  iPhone 4
  iPhone 3GS
  iPhone 3G
  iPhone
  iPad mini
  iPad (4th gen)
  iPad (3rd gen)
  iPad (2nd gen)
  iPad (1st gen)
  iPod touch (5th gen)
  iPod touch (4th gen)
  Samsung Galaxy S III
  Tablet
  ניתן באמצעות המכשיר לשלוט גם על עוצמת השמע ולהעביר שירים מבלי לגעת במכשיר הסלולרי.
 • מכיוון שמד הדופק משדר ישירות לסמארטפון שלכם, ניתן להשתמש במגוון אפליקציות בעת הריצה, רכיבה על האופניים או כל אימון גופני שאתם עושים. תוכלו למדוד את המרחק שאתם רצים, הדופק בעת הריצה, הגובה ואף את הקלוריות שרפתם. בנוסף ניתן להציב מטרות בטווח הדופק שתרצו ואף המרחק או הקלוריות שתרצו להגיע אליהם באותו אימון.
 • ניתן לעקוב אחר הדופק גם על גבי הרשת באתר אשר שומר את כל המידע על האימונים שעשיתם בעת שנעזרתם במד הדופק.
 • ניתן לחלוק את הנתונים גם עם החברים שלכם ברשתות החברתיות.

לסיכום, המוצר הנחמד הזה כרגע לא זמין בארץ הקודש אך ניתן באמצעות חברות מסוימות לרכוש אותו ולשלוח אותו לארץ. מי שמתאמן באופן קבוע ומעוניין לשפר את הכושר הגופני ולעקוב אחר נתונים אובייקטיביים, זה הגאדג'ט הרפואי שלכם. מד הדופק הזה ייתן לכם חווית אימון שונה לחלוטין ממה שהייתם רגילים עד עכשיו.

האתר "פיזי" הוקם על ידי ליאור בן אלטא- פיזיותרפיסט בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון שבנגב. האתר הוקם למטרה אחת ואחת בלבד והיא לספק מידע פשוט וישיר למטופלים ולאנשים המתעניינים בפיזיותרפיה בפרט ובבריאות הגוף בכלל. ליאור הוא מדריך חדר כושר ומדריך פילאטיס בנוסף להכשרתו כפיזיותרפיסט.

השארת תגובה