שיקום ספורטאים וטיפול בפציעות ספורט

אחת מהמטרות שהצבתי לעצמי כשהקמתי את המרכז, הייתה להיות בית חם לספורטאים שמבקשים מקום שיוכלו לפנות אליו כשהם נפצעים או מעונינים להימנע מפציעות. לכן, הקליניקה מאובזרת בכל הציוד שהצלחתי להשיגו וזאת על מנת למקסם את היכולות של כל אחד ואחד מהמטופלים שלי שרוצה לעסוק בספורט שהוא אוהב. במסגרת טיפולי הפיזיותרפיה שאני מעניק, יש בקליניקה טיפול אלקטרותרפי ותרמותרפי לעודד החלמה, ציוד לשיפור יציבות וציוד לשיפור סיבולת, כח וגמישות החיונים לכל מי שעוסק בספורט באופן קבוע. בנוסף אני משתמש בטכניקות מנואליות כמו עיסוי, מוביליזציות למפרקים, דיקור מערבי וחבישות למינהן על מנת להוריד עומסים מרקמות שנמצאות תחת עומסים לא רצויים.

ניסיון רב בשיקום ספורטאים

אני מטפל בספורטאים חובבים ומקצוענים כאחד משנת 2007. החל משחקני טניס ומתאמני קרוספיט וחדר כושר ועד לרצי מרתון ולמדריכי ארובי. כל אחד ואחד מהספורטאים שאני מטפל בהם מקבל יחס VIP שכולל טיפול אחד על אחד במסגרת הקלינקיה וליווי צמוד עד לחזרה מלאה לאימון או למשחק. אני עומד לרשות הספורטאי בכל שאלה שיש לו גם כשהוא לא נמצא בקליניקה ומעניק תמיכה לצרכים הספציפיים שלו. הטיפול יכול להיות בשל פציעה אקוטית או כרונית או שיקום לאחר ניתוח שהספורטאי עובר. בנוסף אני גם מרכיב תכניות להקטנת סיכון לפציעה במהלך עונת המשחקים.

שיקום ספורטאים

אתגר בשיקום ספורטאים

ישנם המון אתגרים כשמטפלים בספורטאים. צריך לדעת מהי המטרה של הספורטאי, ללמוד את היכולות שלו ואולי החשוב מכל, ללמוד מהן נקודות התורפה שיש לו וכיצד ניתן לשפר אותן. על מנת לשקם ספורטאים חייבים להבין מהם הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד מהם, מהם הצרכים התנועתיים של הספורט שהוא עוסק וכיצד אני בתור פיזיותרפיסט שמטפל בספורטאי שמולי יכול לשפר את היכולות שלו בהתאם לבדיקה שאני מבצע.

המטרה היחידה שעומדת לנגד עיני היא איך אני מביא את הספורטאי שמולי למצב שבו הוא יחזור לשחק או להתאמן בזמן המהיר ביותר ובדרך הבטוחה ביותר ובנוסף אני אתן למטופל את כל הכלים שאני יכול לתת לו על מנת להימנע מפציעות בעתיד.

כדי לטפל בפציעות ספורט צריך להבין שמדובר באוכלוסייה מיוחדת שמצריכה טיפול מיוחד ואצלי אתם תקבלו את הטיפול הזה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ?